Прийом громадян адвокатами та юристами

«Скупий платить двічі»

  Пропонуємо кожній людині при виборі свого особистого юридичного радника пам’ятати це прислів’я, тому що, завжди краще с першого разу звернутись до фахівців належного рівня, ніж «змінювати коня на переправі».

  У будь-якої людини в житті виникають моменти, частіше за все позапланові «форс-мажорні», коли вона потребує фахового аналізу ситуації, юридичного висновку та подальшого плану дій для вирішення питання.

  На цьому етапі кожний замислюється: невже я сам для себе не в змозі прийняти вірне рішення?

  Для чого сплачувати послуги юриста, коли можна вирішити питання самостійно.

  Це можливо порівняти з тим випадком, коли кожен знає як видалити хворий зуб (що складного – бери міцніше та тягни сильніше), але навіть після кількох спроб всі звертаються до лікаря-фахівця.

  Саме тому, ми, юристи і адвокати юридичної компанії Ю-Гранд, асоціюємо себе з лікарями, які відкидають емоції, проводять юридичне діагностування, ставлять юридичний діагноз проблеми, та лікують юридичну проблеми аж до її повної перемоги та «одужання».

  Ми не маємо єдиних шаблонних рішень для кожного, а шукаємо індивідуальний найоптимальнішій підхід вирішення поставленого питання:

  Надаючи юридичну консультацію наші юристи здійснюють аналіз законодавства, вивчають застосування судової практики, надають конкретні рекомендації та можливі альтернативні варіанти вирішення проблеми.

Залишити заявку


Наша адреса

04212, Україна, м.Київ, вул.Малиновського, б.3б

Час роботи

ПН-ПТ — 9:00 до 17:00
СБ, ВС — вихідний

Copyright © 2013 All rights reserved