Представництво інтересів

  Представництво інтересів в державних установах, судових інстанціях та органах державної виконавчої служби

Розглянемо ці питання послідовно, оскільки в переважній більшості будь-якому зверненню до суду передує звернення до владних органів щодо порушення прав заявника. 

Представництво інтересів заявника в державних органах, органах місцевого самоврядування, інших недержавних інституціях тощо.

У будь-якої людини певним часом виникають питання, які потребують вжиття законодавчо-передбачених заходів з боку установ, органів, підприємств. В таких випадках у більше 50 % справу можна вирішити оформивши та подавши правильно складену заяву, листа, із зазначенням правової позиції і обов’язків щодо необхідності надання вам відповіді чи вжиття заходів відповідно до законодавства.

Грамотно та аргументовано складене звернення, претензія, заява, скарга дають зрозуміти її адресату, що він не може у відповідь дати звичайну «відписку», тому що наступним вашим кроком буде звернення до суду з негативними для нього у подальшому наслідками.

Саме з таким завданням вам допоможуть впоратись фахівці ТОВ «Ю-Гранд», які проаналізувавши ситуацію із застосуванням чинного законодавства, відпрацюють таке звернення не тільки у письмовому вигляді, а у разі необхідності та вашого бажання, представлять ваші інтереси під час його розгляду.

Представництво у судових інстанціях

До одного з основних завдань судової гілки влади належить встановлення законності, справедливості та рівності всіх перед законом.

Нажаль сьогодні трапляються непоодинокі випадки, коли суд, при участь у судовому процесі лише самого заявника (позивача чи відповідача, який не знає досконало всіх процесуальних нюансів), не надає йому навіть підказки щодо можливості користуватися тими чи іншими правами, передбачені для нього законодавством.

Саме тому, в успішному відстоюванні своєї позиції під час судового процесу важливу роль відіграє можливість скористатися допомогою представника, який допоможе уникнути помилок.

Представник (юрист, адвокат) – це особа, яка здійснює процесуальні дії від імені довірителя та в його інтересах.

Крім власне складання процесуальних документів в суді представник допомагає здійснювати процесуальні права своєму довірителю, запобігає порушенню його прав в ході судового процесу, всіляко сприяє об’єктивному розгляду справи та прийняттю максимально можливого позитивного рішення суду.

До категорій справ, які проводять «закінченим циклом» юристи та адвокати ТОВ «Ю-Гранд» належать: податкові, цивільні, житлові, земельні, сімейні, спадкові, трудові, господарські, кримінальні та інші справи.

Особливе місце в напрямках діяльності займають адміністративні справи, що  стосуються різних порушень з боку посадових і службових осіб органів місцевого самоврядування або державної влади при виконанні ними своїх повноважень.

Представництво в органах державної виконавчої служби

Здобуття перемоги в суді та отримання судового наказу, це ще не привід для святкування, оскільки від отримання документу про «відновлення законного права» до його фактичного відновлення може бути досить довгий шлях.

У 90 % випадків виконання судового рішення можливо за умови вжиття низки обов’язкових дій, які повинні здійснюватись оперативно і своєчасно.

Якщо ви стягувач (кредитор)– то основне завдання виконати рішення суду на свою користь.

Примусове виконання судового рішення із залученням органів державної виконавчої служби України іноді є єдиною можливістю відновити законні права, отримати належні за законом матеріальні речі тощо. Наскільки швидко і точно буде виконано рішення, певною мірою залежить від того, чи обізнаний стягувач зі своїми правами у процесі примусового стягнення, чи своєчасно та оперативно виконує свої обов’язки державний виконавець. Маючи необхідний досвід і знання для виконання судових рішень фахівці нашої компанії готові надати кваліфіковану допомогу у виконавчому провадженні, враховуючи особливості саме Вашої ситуації.

Якщо Ви боржник і маєте вчинити певні дії на користь стягувача чи віддати певне майно, то не варто швидко й беззаперечно виконувати всі вказівки та вимоги державного виконавця.

Державні виконавці мають вчиняти свою дії суто на підставі закону та дотримуючись чітко визначених процедур.

Наші юристи перевірять законність дій виконавця із моменту прийняття ним заяви до виконання шляхом ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, аналізу дії державного виконавця на відповідність чинному законодавству та належними підставами, оскарження його незаконних дій. Таким чином, з нашою допомогою Ви зможете перевірити законність документів і дій державного виконавця, виробити позицію щодо усунення необґрунтованого тиску та вимогам.

Крім того, трапляються випадки коли боржнику необхідно «відтермінувати» виконання судового документа, щоб мати час для перегляду судового рішення чи підготовки певних матеріалів. Для цього юристи нашої компанії завжди порадять законний спосіб і допоможуть його втілити.

У питаннях виконанні судових рішень ми надаємо такі послуги:

– аналіз документів та консультування;

– ознайомлення з матеріалами справи про виконавче провадження;

– ведення переговорів з державним виконавцем, який буде вести провадження;

– надання оцінки дій державного виконавця;

– оскарження незаконних дій / бездіяльності державного виконавця;

– участь у діях виконавчого провадження.

Залишити заявку


Наша адреса

04212, Україна, м.Київ, вул.Малиновського, б.3б

Час роботи

ПН-ПТ — 9:00 до 17:00
СБ, ВС — вихідний

Copyright © 2013 All rights reserved