Кіпр – острів, де літо триває!

Дорогі друзі!

Поспішаю поділитися чудовим заходом «Знайомтеся: Кіпр – острів, де літо триває!» – Meet Cyprus, на який мене було запрошено 8 вересня 2019 р. моїми кіпрській ПАРТНЕРАМИ Exclusive Properties і G.C Charalambous & Co LLC. Це був незабутній, пізнавальний, крутий, емоційний і повний задоволення івент – річковий круїз по Дніпру на річковому лайнері Silver Wave.

Проведений час дозволив отримати детальне уявлення про деякі з проектів / послуг, а також більше інформації про країну і численні можливості, які вона пропонує.

Exclusive Properties, і G.C Charalambous & Co LLC є частиною однієї групи компаній – EXCLUSIVE GROUP – і хоча цілі і послуги, які вони пропонують можуть відрізнятися, стандарти якості цих послуг не змінюються. Кожна компанія, яка є частиною EXCLUSIVE GROUP, прагне забезпечити найвищі стандарти послуг, що надаються.

Компанія G.C Charalambous & Co LLC надає повний комплекс послуг з юридичного супроводу на Кіпрі як фізичних осіб, з точки зору їх інвестування та адаптації в країні, так і юридичних осіб з відкриття, ведення бізнесу в країні.

Буду радий відповісти на будь-які питання, які можуть у Вас виникнути щодо вищевказаних послуг.

Фото з Директором-засновником компанії Charis Yiallouros і супер менеджером-комунікатором Наталією.

Залишити заявку


Наша адреса

04212, Україна, м.Київ, вул.Малиновського, б.3б

Час роботи

ПН-ПТ — 9:00 до 17:00
СБ, ВС — вихідний

Copyright © 2013 All rights reserved